Дорогі учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

Наші діти – кмітливі, креативні, розумні

19  лютого в школі пройшов позакласний захід з російської мови для учнів 5-7 класів. Це була гра-конкурс «Розумники та розумниці», учасниками якої були учні 6 класу: «Знайки» та «УРА».  У десяти конкурсних завданнях вони демонстрували свої акторські здібності, вміння творчо мислити; застосовували знання з російської мови для розвязання лінгвістичних завдань.

Активними учасниками цього заходу були і глядачі та вболівальники – учні 5 і 7 класів. Вони, доки команди працювали, давали відповіді на цікаві питання, розв’язували кросворд, проводили фізкультхвилинку, виконували комунікативні завдання.

Перемогу здобула команда «Знайки», яку «вирвав» у свого супротивника капітан Малиш Марян у останньому конкурсі «Відгадай ребус». Своїм солодким призом переможці дружньо поділилися з однокласниками. А задоволення від гри отримали всі!

Тиждень основ здоров'я

Здоров'я – найцінніший скарб. Під таким девізом пройшов тиждень основ здоров'я з 9  по 14 лютого. Учні 5-9 класів з активністю готували різноманітні плакати: «Життя і здоров'я людини», «Здоровий спосіб життя», «Про здоров'я», «Ми уявляємо здоров'я так», «Комплекс ранкової гімнастики», складали кросворди, проводили фізкультхвилинки,  готували реферати про здоров'я. З дітьми було проведено тестування з теми: «Будь здоровий».

Проведені заходи допоможуть дітям у збереженні свого здоров'я.