Оздоровлення

О З Д О Р О В Л Е Н Н Я - 2015

У таборі втіхи, розваги, пісні,

ігри рухливі, і ми запальні.

Були спокійні і мами, і тата:

щасливі в “Веселиках” їх любі малята

Літні канікули … Час відпочинку, зміцнення здоров'я,  змужніння. З нетерпінням чекали цієї пори прядівські школярі.

І ось настало 2 червня. Пришкільний табір “Веселики” гостинно прийняв 96 хлопчиків і дівчаток. На дітей чекали затишні кімнати, великий ігровий арсенал, спортивні майданчики, оснащені всім необхідним знаряддям. Дітей за віковими категоріями об'єднали в 4 загони: “Кульбабки”, “Ромашки”,  “Дельфіни”, “Весельчаки”.

Кожен день табірної зміни дарував незабутні враження, був насичений пізнавальними екскурсіями, походами та різноманітними заходами. Адже програма відпочинку була заздалегідь спланована і продумана. Всі діти мали можливість у повній мірі проявити свої творчі здібності та уподобання.

Життя у «Веселиках» здебільшого носило традиційний характер. Це і святкове відкриття та закриття зміни, День здоров'я із веселими спортивними естафетами, День гумору із конкурсною програмою «Літній Новий рік», День спорту із відкриттям літньої Спартакіади, День туриста із захоплюючими походами та смачною кашею на свіжому повітрі.