Педагогічний колектив

Школа не типова. Навчально-виховний процес здійснюється в 5-ти корпусах. Навчальний заклад працює в одну зміну.

Школа повністю укомплектована педагогічними кадрами. Навчають прядівських школярів 18 педагогів. Вищу педагогічну освіту мають 17 педагогів. 17 з них працюють відповідно до спеціальності за дипломом.

В школі працюють один вчитель-методист:  Ставицька Т.І.

4 вчителя має звання «Старший вчитель», 1 нагороджений  знаком «Відмінник освіти України», 5 мають вищу кваліфікаційну категорію, 8 – першу, 3 – другу, 2 спеціалісти.

Згідно з перспективним планом всі вчителі проходять курсову перепідготовку та чергову атестацію.

Відрадно те, що переважаюча більшість педагогів це колишні вихованці. Є в педколективі і учительські династії. Працює «Школа молодого вчителя». Добре розвинене наставництво.

Учителі беруть участь в конкурсі «Учитель року». Учасниками були: Майна Л.О. в номінації "Російська мова" та "Класний керівник"

Список працівників

Прядівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
                                                                              у 2015-2016 н.р.